مقایسه محصولات

راهنمای نصب سینک ظرفشویی اخوان

با استفاده از شابلون داخل کارتن اندازه سینک را از رویه برش می دهیم و بعد سینک را در رویه جاگذاری می کنیم. در مرحله بعد نوار دور سینک را در صورت نصب نبودن می چسبانیم در مرحله بعدی با استفاده از چسب آکواریوم دور سینک را پر میکنیم و چند ساعت صبر می کنیم تا چسب حالت واشری به خود گیرد. در مرحله بعد بست های روی سینک که روی سینک موجود است را در جای خود محکم میکنیم سپس تست آب بندی سینک را انجام می دهیم.

در سینکهایی که شابلون ندارد چه کنیم؟

در ابتدای کار باید اندازه مورد نظرمان را با متر اندازه گیری کنیم و متراژ دقیق سینک را به دست آوریم .در صورتیکه شابلون در اختیار ندارید یک کارتن تهیه کرده و آن را به اندازه سینک برش دهید. پس از قرار دادن سینک به صورت برعکس روی کارتن دور تا دور آن را با یک ماژیک خط بکشید فاصله بست تا لبه سینک را مشخص کنید  و یک خط در راستای خط اول در قسمت داخل بکشید. سپس با استفاده از  کاتر خط دوم را برش دهید. پس از اینکه کارتن را برش دادید کارتن را برگردانید بر روی کابینت بگذارید. سپس لبه های زیر را که چند سانتی متری از قسمت برش خورده بیرون مانده را محاسبه کنید. مراقب باشید که پس از شروع برش در اندازه های نادرست، باعث برخورد تیغه اره چکشی به باکس های قید های داخلی نشود. پس از اتمام همه محاسبات، شابلون را بر روی کابینت قرار داده و دور تا دور آن را با مداد یا ماژیک خط بکشید.

با استفاده از نقشه، چهار طرف مکان خط کشی شده را سوراخ کنید. سپس شروع به برش قسمتهای علامت زده کنید. پس از برش دادن محل برش خورده را با جارو تمیز کنید.

سپس با چسب آکواریوم یا چسب سیلیکون جاهای برش خورده را پوشش می دهیم تا رطوبت جذب نکند. حال نوبت سینک می باشد که نصب گردد. پس از آن نوار آب بند را در جای خود قرار دهید تا به  سینک  بچسبد. پس از قرارگیری سینک در جای خود نوبت به بستن شیر و سیفون زیر آب می باشد. با استفاده از دفترچه راهنمای همراه سیفون می ‌توان قطعات سیفون را  مونتاژ و به سینک متصل کرد. سپس  شیر آب را باز کرده نشت احتمالی آب را چک کنید و با استفاده از نوار تفلون و چسب آکواریم در صورت نشتی، شیر آب را درست کنید.