مقایسه محصولات

راهنمای قطعات و تجهیزات جکوزی شاینی

پمپ جکوزی

پمپهای استفاده شده در جکوزی های نوید آینده عمل گردش آب در جکوزی را انجام میدهد،  متناسب با مدل و جکوزی از توانایی های مختلفی برخوردار می باشد میباشد که شرکت نوید آینده با استفاده از بهترین نوع موتور تولید شده در جهان که دارای استانداردهای بین المللی می باشد، قدرت و کیفیت محصول را افزایش داده است.
 این موتورها که دارای علامت استاندارد CE (استاندارد اتحادیه اروپا) می باشند در سرما و گرما دارای مقاومت بسیار بالایی بوده و با وجود داشتن کارایی فراوان  بسیار کم صدا هستند. پایه های موتور ها دارای لرزه گیر بوده تا هنگام روشن بودن موتور، بدنه جکوزی به لرزش در نیاید.

روشنایی

در جکوزی های تیپ ۲ و ۳ و ۴ و ۵ جهت زیبایی بیشتر، از لامپ ال ای دی داخل جکوزی استفاده می شود. که از طریق کلید بر روی صفحه کنترل روشن و خاموش می شود.

شیر هوا

از شیر هوا برای کنترل و کم یا زیاد بودن فشار ماساژورهای کناری استفاده می‌شود با چرخاندن شیر هوا در جهت های چپ یا راست، فشار آب خروجی از ماساژور ها نیز کم یا زیاد میشود.

بلوئر

در جکوزی های تیپ ۳ به بالا علاوه بر پمپ اصلی از بلوئر نیز استفاده شده که کار آن مکش هوا از اطراف و دمیدن آن از ماساژورهای کف جکوزی است.

ماساژورهای کف
در جکوزی های ۳ و ۴ علاوه بر طراحی و نصب ماساژور های کناری، ماساژورهایی نیز در کف جکوزی تعبیه شده که آنها نیز هوا را با فشار از طریق کف وارد  جکوزی می‌نماید.

ماساژورهای کناری جت

پس از روشن کردن موتور جکوزی، این پمپ آب را مکش می کند و پس از مخلوط کردن با هوا، با فشاری قابل کنترل آن را از طریق ماساژور های کناری وارد جکوزی می‌نمایند.محل نصب ماساژور ها طوری طراحی شده که شخص استفاده کننده با تغییر مسیر خروجی  ماساژور می تواند همزمان تمام بدن خود را در مسیر فشار آب و هوا قرار دهد.

رادیو اف ام
تیپ های  ۴ مجهز به رادیو می باشد. این رادیو کلیدهای از روی صفحه قابل اجرا است، سیستم پخش صدای آن" اسپیکر" میشه روی پنل نصب می شود.

نگدارنده گرما ( هیتر)
گرمکن جهت کنترل دمای آب جکوزی با استفاده از سنسور مخصوص می باشد. سیستم ایمنی تهران طوری طراحی شده که هنگام روشن بودن جکوزی، گرمکن فعال می باشد. این سیستم که دمای آن توسط صفحه کنترل دیجیتالی قابل تنظیم است،  برای جکوزی‌های تیپ ۴ و ۵ آن هم به صورت انتخابی به کار میرود.

شاسی فلزی

اسکلت فلزی نگهدارنده جکوزی شاسی نام دارد  که جکوزی با تمام اجزایش بر روی آن نصب می شود.  شاسی های جکوزی شرکت نوید آینده که جنس آن از نوع استیل است پس از انجام محاسبات کارشناسی، بر حسب وزن جکوزی و اجزای تشکیل دهنده آن طراحی شده است. این شاسی ها در عین زیبایی و ظرافت از مقاومت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. همچنین در پایه های شاسی قابلیت تنظیم ارتفاع و شیب جکوزی نیز وجود دارد.

پنل

صفحه های کناری جکوزی که به پانل معروف است از ورق های مقاوم و جهت محافظت از بدنه قطعات و سیستمهای الکترونیکی جکوزی ساخته شده است.پانل در قسمت های کناری و جلوی جکوزی نصب می شود. این پانلها که به آسانی باز و بسته می شوند ضمن زیبایی بخشیدن به جکوزی، کمک شایانی برای نصب آسان و عدم نیاز به ساخت و ساز ساختمانی جهت استقرار جکوزی به مصرف کننده می کند.

 ساکشن مکنده آب

دریچه ای است که نزدیک به کف جکوزی تعبیه می‌شود و محل ورود آب به سمت پمپ می باشد تا بتواند آب برگرفته از طریق ساکشن را با هوا مخلوط نموده و از طریق ماساژورها وارد جکوزی نماید.باید  توجه نمود تا دهانه ساکشن توسط اشیا و ب بدندن اشخاص مسدود نگردد، چون عمل نکردن ساکشن در راه رساندن آب به پمپ باعث آسیب آن می شود ضمن آنکه وجود توری مانع رسیدن اجسام معلق در آب به پمپ می شود.

زیر آب

آب داخل جکوزی را از طریق زیر آب تخلیه می توان خارج کرد. چنانچه دستگیره زیر آب را در جهت حرکت عقربه‌های ساعت بچرخانید، دریچه باز شده و آب موجود در جکوزی تخلیه می شود و هنگامی که دستگیره زیر آب را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید دریچه بسته شده و مانع خروج آب از جکوزی می شود.

ازن O3

از جمله ترکیباتی است که با توجه به خواص ویژه خود، نزدیک به یک قرن است که به عنوان  گندزدا در آب آشامیدنی توسط کشورهای اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به قدرت بالای گندزدایی ازن در مقایسه با کلر و سایر گندزداها، زمان کمتری جهت تکمیل فرایند گندزدایی نیاز می باشد.
در جکوزی ها پس از استفاده و تخلیه آب، در داخل شیلنگها، باکتریهای به وجود می‌آیند که شرکت  نوید آینده با نصب دستگاهی به نام ازن جکوزیهای شاینی را باکتری زدایی می‌نمایند سیستم کنترل آن از روی صفحه نمایش قابل اجرا در جکوزی های تیپ ۴ به کار رفته است.