مقایسه محصولات

راهنمای شستشوی سینک ظرفشویی

از آنجا که سینک های استیل پس از اینکه با اسید یا نمک تماس داشتند، به مرور زمان ممکن است دچار خرابی شوند، برای همین علت است که باید آنها را بعد از  هر استفاده، به طور کامل تر و تمیز و پاکیزه کنیم. چند روش ابتکاری برای تمیز کردن سینک های ظرفشویی وجود دارد که به چند نمونه از آنها اشاره می شود:

جوش شیرین یکی از موادی است که می توانیم با استفاده از آن به راحتی تمامی لک ها جرم ها و چربی ها را از بین ببریم. برای این منظور آب را به سطح سینک میزنیم و پس از آن پودر جوش شیرین بر روی سطح ریخته و سپس با یک اسفنج یا ابر یا چیزی شبیه به آنها سطح سینک را می سابیم.

با یک مسواک و یا چیزی شبیه به آن لبه ها و کناره های سینک را تمیز می کنیم و دوباره سینک را می شوییم. در آخر سینک را دوباره با یک مایع ظرفشویی میشوریم تا جوش شیرین در روی سینک باقی نماند.

روش دیگری نیز وجود دارد که استفاده از سرکه سفید است. با استفاده از محلول نمک و جوش شیرین در سرکه میتوان سینک را به آسانی تمیز کرد.

راه حل سوم در این قسمت ارائه می گردد استفاده از محلول وایتکس و آب می باشد. البته باید توجه داشت که از این محلول برای سینک های از جنس استیل ضد زنگ استفاده نشود.

برای تمیز کردن سینک های از جنس استیل ضد زنگ بهتر است محلول صابون و اسفنج نرم نیز استفاده شود.

سینک های سرامیکی با استفاده از ژل و کرم تمیز کننده تمیز می شود. برای شستشوی شیرآلات از کف مایع ظرفشویی استفاده میکنیم.