مقایسه محصولات

راهنمای استفاده از جکوزی شاینی تیپ 2

در تمامی تیپهای جکوزی  شاینی، ابتدا از بسته بودن دریچه زیر آب از طریق گرداندن دستگیره  زیر آب بر خلاف عقربه های ساعت اطمینان حاصل کنید و سپس جکوزی را پر از آب نمایید. توجه نمایید اگر آب کافی در داخل جکوزی نباشد، پمپ آب روشن نمی شود. همچنین از اتصال سیستم الکتریکی جکوزی با برق و وجود جریان برق در آن مطمئن شوید. اکنون می توانید با استفاده از دفترچه راهنما و طبق بازی از طریق صفحه کنترل نمایشگر از امکانات مختلف جکوزی خود لذت ببرید.

در جکوزی شاینی تیپ 2 ابتدا با اطمینان از بسته بودن دریچه تخلیه آب، جکوزی را پر از آب کنید. سپس ساکشن را مورد بررسی قرار دهید عاری از هرگونه مواد زاید باشد. توجه داشته باشید تا هیچ گاه لباس یا حوله را بر روی لبه های جکوزی قرار ندهید تا سنسور سطح سنج آب به درستی عمل کند. با فشار دادن کلید لامپ داخل جکوزی را روشن نمایید.

آنگاه با فشار مجدد همان کلید پمپ جکوزی روشن شده و جکوزی آماده استفاده می باشد. شما میتوانید با گرداندن شیر هوا، فشار خروجی از ماساژورها را به اندازه دلخواه خود درآورید همچنین با تنظیم جهت ماساژور ها می توانید مسیر فشار ماساژور ها را در جهت مناسب تغییر دهید. پس از استفاده از جکوزی و خاموش کردن پمپ آن، سیستم را در حالت خاموش قرار داده  و با چرخاندن دستگیره زیر آب در جهت خلاف حرکت عقربه های ساعت آب جکوزی را تخلیه کنید.