مقایسه محصولات

راهنمای استفاده از جکوزی شاینی تیپ 1

در تمامی تیپهای جکوزی  شاینی، ابتدا از بسته بودن دریچه زیر آب از طریق گرداندن دستگیره  زیر آب بر خلاف عقربه های ساعت اطمینان حاصل کنید و سپس جکوزی را پر از آب نمایید. توجه نمایید اگر آب کافی در داخل جکوزی نباشد، پمپ آب روشن نمی شود. همچنین از اتصال سیستم الکتریکی جکوزی با برق و وجود جریان برق در آن مطمئن شوید.
ابتدا با چرخاندن دستگیری زیر آب بر خلاف جهت عقربه های ساعت مسیر خروجی آب از جکوزی را مسدود نمایید. سپس جکوزی را پر از آب کنید آنگاه دهانه ساکشن را بررسی کنید تا به وسیله اشیاء زائد مسدود نشده باشد. سعی کنید هیچ گاه شی یا لباس یا حوله را بر روی لبه های قرار ندهید تا مانع عملکرد صحیح سنسور سطح سنج آب نشود. بعد از اطمینان از پر شدن آب در حد مطلوب با فشار دادن کلید روشن و خاموش پمپ جکوزی را روشن کنید. توجه داشته باشید که در زمان استفاده نیز اگر آب جکوزی از سطح موردنظر کاهش یابد، پمپ به صورت خودکار خاموش می شود. شما می توانید با گرداندن شیر هوا، فشار خروجی از ماساژور ها را به اندازه دلخواه خود تنظیم نمایید. همچنین با تنظیم  جهت ماساژورها را در جهت  دلخواهتان تغییر دهید. پس از استفاده از جکوزی می‌توانید با فشار مجدد کلید روشن و خاموش جکوزی را به حالت خاموش در آورید. سپس با گرداندن دستگیره زیر آب در جهت حرکت عقربه های ساعت آب جکوزی را تخلیه نمایید.
نکته: شما می توانید برای شست و شوی  لوله ها و جت ها مجدداً جکوزی را پر از آب کرده و با روشن شدن پمپ از بروز هرگونه آلودگی جلوگیری نمایید.