مقایسه محصولات

تميز كردن جرم گیری و برق انداختن کاشی و سرامیک

برای تمیز کردن کاشی و سرامیک می توان از روشهایی زیادی استفاده کرد که در این مقاله به اختصار به چند مورد از آنها اشاره کرد:

استفاده از یک شوینده قوی با ترکیبی خاص و متفاوت
از یک شوینده ای استفاده کنید که دارای ترکیبی متفاوت باشد.

برخی از دوستان به ما می گویند که دوست دارند از مواد شوینده شیمیایی استفاده کنند که ما نمونه هایی از این شوینده ها را برای شما معرفی می کنیم.
مایع رخشا و پودر رخشا، جرم گیر گلرنگ، پاک کننده چند منظوره رافونه، مایع سفید کننده معطر وایتکس، اسپری گاز پاک کن رخشا ، مایع سفید کننده غلیظ سطوح اکتیو و ...

ولی بعضی از دوستان علاقه مند هستند از مواد شوینده طبیعی و ارگانیک و یا ترکیبی از دو ماده شیمیایی و طبیعی استفاده کنند که در ادامه به برخی از پرطرفدارترین این ترکیبها اشاره می شود.

استفاده از سرکه
سرکه می تواند به عنوان شوینده ای قوی و قدرتمند برای ضدعفونی‌ کردن و گندزدایی همه سطوح مورد استفاه قرار بگیرد. ولی باید توجه داشت که به برخی از سطوح و رنگشان میتواند آسیب بزند و رنگ آنها را از بین ببرد. لذا در جاهایی که رنگ مورد استفاده قرار گرفته باید با احتیاط مصرف شود.

سرکه و آب جوشیده
این دو مایع رو بهتر است به صورت مساوی تقسیم نمایید و پس از آغشته کردن کاشی و سرامیک برای چند دقیقه، با آب بشورید و بگذارید تا کامل خشک شود.

سرکه و جوش شیرین ، براق کننده ای قدرتمند
استفاده از این ترکیب قدرتمند میتواند به راحتی در تمیز کردن پروتئین، لکه های غذایی ، روغن و ... مورد استفاده قرار بگیرد.

صابون
تمام ناحیه مورد نظر را به صابون آغشته نموده و تمیز نمایید. میتوانید صابون را رنده کرده و روی سطح بریزید و سپس همان کار را انجام دهید و در نهایت آب بکشید.

مایع دستشویی و یا مایع ظرفشویی
از مایع دستشویی و ظرفشویی هم می توان به جای صابون و یا سرکه در تمیز کردن کاشی و سرامیک استفاده کرد. برای این کار مایع ظرفشویی و یا دستشویی را روی کاشی کف و سرامیک بریزید و پس از حدود 10 دقیقه با کشیدن طی و زمین شور روی کف زمین، کف را سفید و براق نمایید. حتی برای سفیدی بیشتر میتوانید در کنار مایع دستشویی یا ظرفشویی، از مایع سفید کننده یا پودر رخشا نیز استفاده نمایید که با توجه به تجربیات بنده، تاثیر بسیار زیادی در پاکیزگی و براق شدن کف دارد.

نمک
نمک یک ماده مناسب و جایگزینی قوی به جای حلال های شیمیایی برای از بین بردن و تسریع در سرعت انحلال لکه های سخت می باشد.