مقایسه محصولات

انواع وان و جکوزی


شاید شما مثل بعضی از کسانی که به سفر خارج از کشور رفته اند یا در شهرهای خودمان به استخر یا دریا رفته اند و لذت خوابیدن در آب را تجربه کرده اند، آرزو دارید این کار را در جکوزی خانگی و در آپارتمان شخصی خود نیز تجربه کنید. شما فکر کنید قبلا به مسافرت رفته اید و از امکانات یک هتل لوکس با اتاق های بزرگ و دارای وان و جکوزی چند نفره برخوردار شده اید و شما در اثر ماساژ و گرمای آب جکوزی حمام اتاقتان در هتل لذت برده اید و حالا آرزو دارید دوباره این لذت را تکرار کنید و با خانواده مخصوصا همسرتان نیز تکرار کنید و آن لذت را به خانه منتقل کنید. لذت این کارها زمانی زیاد می شود که شما همراه خانواده در جکوزی باشید و با آنها نیز به اشتراک بگذارید.

 

انواع وان و جکوزی


لذت استفاده از وان و جکوزی خانگی با ظرفیت بالا در خانه همراه با خانواده
شرکتهای سازنده وان و جکوزی های خانگی در ایران و خارج، برای این منظور جکوزی هایی با ظرفیت هایی بالا را ساخته اند تا شما و خانواده در محیطی لوکس و حتی امن در کنار هم و در محیطی کاملا بهداشتی از یک آب تنی، ماساژ و شوخی با اعضای خانواده لذت ببرید. ظرفیت این جکوزی ها گاهی تا 4 نفر و بیشتر هم می رسد.

تیپ بندی وان و جکوزی و امکانات
شرکت های تولید کننده وان و جکوزی با توجه به نیازهای مشتریان، اقدام به ساخت جکوزی بر اساس تیپ بندی کرده اند که در هر تیپ و کلاس از جکوزی ها، یک سری امکانات اضافه یا کاسته شده که هر چه شماره تیپ بندی جکوزی بالا می رود، امکانات نیز زیاد می شود. به عنوان مثال ممکن است شما مراجعه کنید به یک فروشگاه اینترنتی یا یک فروشگاه در بازار برای خرید و ببینید روی کاتالوگ راهنمایی که به شما نشان میدهند عبارات زیر نوشته شده است:
قیمت تیپ 1
قیمت تیپ 2
قیمت تیپ 3
قیمت تیپ 4
در برخی تیپ بندی ها امکاناتی نظیر شیرآلات و ماساژور کناری وجود دارد. یک تیپ بالاتر، علاوه بر امکانات تیپ قبلی ممکن است روشنایی یا لامپ ، صفحه کنترل دیجیتالی ، سنسور سطح سنج آب و ساکشن مکنده آب داشته باشد. یک تیپ بالاتر علاوه بر امکانات تیپهای قبل ممکن است تجهیزاتی از قبیل دستگیره ، ماساژور کف (جت کف) یا بلوئر با تعداد بالا (معمولا 8 تا هستند)، سنسور سطح سنج آب داشته باشد. یک تیپ هم ممکن است فول آپشن باشد و امکاناتی نظیر رادیو و تلویزیون ، نگهدارنده گرما (هیتر) تصویه کننده آب و... علاوه بر امکانات قبلی داشته باشد.

ابعاد وان و جکوزی
وان و جکوزی های خانگی و آپارتمانی در ابعاد و سایزهای مختلف در بازار وجود دارند. لذا قبل از خرید، باید شما ابعاد حمام و چهارچوب درهای منزل را با متر اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید که وان یا جکوزی خریداری شده از درب منزل شما رد شده و بعد از رد شدن در حمام جای میگیرد یا خیر. حتی شما باید بررسی کنید که در صورت رد شدن از درب و جا شدن در حمام، دکوراسیون حمام را به هم نزند.

قیمت جکوزی حمام بر اساس تیپ بندی و کشور سازنده
باید توجه داشت که قیمت هر مدل از جکوزی به خاطر تیپ بندی شان و بسته به امکانات با یکدیگر متفاوت است. به عنوان مثال در خود این فروشگاه قیمت جکوزی با برند شاینی مدل N-JA026 تیپ 1 بدون شیرآلات ، حدود ۳ میلیون تومان و همین مدل در تیپ 4 و با شیرآلات نزدیک 5 میلیون تومان قیمت دارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش وان و جکوزی
مهمترین عاملی که شما باید در هنگام خرید وان و جکوزی توجه کنید، بخش گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. لذا هنگام خرید از فروشگاه در بازار یا فروشگاه اینترنتی از فروشنده بخواهید تا گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات را به شما توضیح دهند. البته معمولا در فروشگاه اینترنتی سعی می شود در صورت داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش، آن را در سایت درج کرد.