مقایسه محصولات

آموزش نصب جکوزی شاینی

باید با هماهنگی واحد خدمات پس از فروش و  توسط تکنسین های مجرب شرکت نوید آینده  و مطابق دستورالعمل نصب کردند توجه به نکات زیر در هنگام نصب جکوزی ضروری است
1. جکوزی می‌بایست مطابق استاندارد و الزامات تعریف شده کارخانه بسته بندی شده و بارگیری و حمل شود که از خرابی و آسیب دیدگی احتمالی محصول و اجزای آن شامل موتور و متعلقات و شیرآلات و سیستم‌های الکترونیکی و غیر پیشگیری شود.
2. در هنگام باز کردن بسته بندی محصول باید دقت کافی صورت گیرد از آسیب دیدن لوله ها، شیرآلات، سیستمهای حرارتی، الکترونیکی و سایر متعلقات آن جلوگیری به عمل آید.
3. اطمینان حاصل کنید که شیرالات و اتصالات مربوطه متناسب با جکوزی شما بوده و  پانل و زیر آب جکوزی کاملاً و محکم بوده و از نفوذ آب به اجزای الکترونیکی محصول جلوگیری می کنند.
4. پیش از نصب، محل مورد نظر را جهت نصب جکوزی آماده نمایید و به اندازه دقیق، اتاق حمام، سطح  طبقه،ولتاژ برق، سیستم لوله کشی آب و فاضلاب و تصفیه توجه نمایید .
مرحله اول: تراز نمودن جکوزی
برای اینکه آب در همه جای جکوزی یکنواخت پر شود و هنگام تخلیه نیز آب در قسمتی از آن باقی نماند  جکوزی باید در جای صاف و هموار قرار گرفته و به وسیله رگلاژ کردن پایه های شاسی چهار طرف آن تراز شود.
برای اطمینان از تراز بودن جکوزی، مقداری آب در داخل آن می ریزیم و خارج شدن آب از آن را امتحان میکنیم. همچنین باید پایه‌های شاسی را به اندازه ای  باز کنیم تا مانع نصب کامل نشود.

مرحله دوم: تنظیم محل پانل ها
بست L شکل پلاستیکی را به وسیله پیچ رگلاژ در جای مناسب قرار دهید. سپس لبه بالایی پانل را بین لبه وان و تکیه‌گاه قرار داده و پس از تنظیم طول و عرض پانل با لبه  جکوزی، توسط پیچ های خودکار پانل را به بست L شکل پلاستیکی متصل کنید. پس از مشخص شدن محل دقیق پانل آن را از جکوزی جدا کنید.

مرحله سوم: نصب سیفون ( زیر آب)
اگر حمام دارای خروجی آب نباشد بانصب سیفون در پایین زیر آب، سیفون را به فاضلاب ارتباط دهید.  سپس محل اتصال را با چسب آکواریوم آب بندی کنید.
         
مرحله چهارم: نصب پانل ها
اگر مرحله دوم به درستی انجام شده است، در این مرحله پانلها  به آسانی در جای خود قرار می گیرند.

مرحله پنجم: سیم ارت
در صورتی که محل نصب جکوزی مجهز به پریز ارت دار  نباشد، برای رعایت ایمنی محصول می بایست  سیم ارت جکوزی که از یکسو به شاسی بسته شده است را از سوی  مقابل به چاه ارت متصل شود.
نصب صحیح سیم ارت متضمن ایمنی جکوزی می باشد
لذا خواهشمند است پیش از استفاده از جکوزی از اجرای صحیح این بند اطمینان حاصل نمایید.

مرحله ششم: راه اندازی
برای راه اندازی جکوزی دوشاخه برق باید به پریز متصل باشد. برای این کار باید از یک پریز دارای اتصال زمین( سیم ارت) و یک روز مجزا استفاده نمود.
تعمیر یا نظافت قسمت زیرین جکوزی
برای این کار کافی است تا پیچ های خودکار پانل را باز کرده و آن را از جکوزی جدا کنید و پس از اتمام نظافت و تعمیرات مربوطه مراحل نصب را مجددا طبق دستورالعمل ذکر شده در مرحله دوم انجام دهید.

نکته: هنگام جداسازی و نصب کامل توجه شود تا فشار نابرابر موجب شکستگی پانل نگردد.